Missioon

 

ES Partners OÜ missioonis on pakkuda professionaalset, usaldusväärset ja tähtaegset elementmajade paigaldusteenust, mille kvaliteet ületab ka kõige nõudlikuma kliendi ootusi.

Visioon

 

ES Partners OÜ visiooniks on olla usaldusväärne ja tunnustatud elementmajade paigaldaja nii Skandinaavias kui ka Baltikumis.

Väärtused

 

KVALITEET – ES Partners OÜ üheks põhiväärtuseks on kvaliteet, mille arvelt järeleandmisi ei tehta. Meie jaoks tähendab kvaliteet professionaalsust, täpsust, usaldusväärsust, personaalset lähenemist ja kogenud, kvalifitseeritud meeskonda, kes lisaks paigaldusteenuselt suudab pakkuda ka tehnilisi lahendusi, eesmärgipärasust, paindlikkust ja võimet näha tervikut.

 

MEESKOND– Me hindame kõrgelt oma kogenud ja kvalifitseeritud kollektiivi ning peame pikaajalist ja usalduslikku koostööd oma töötajatega teiseks oluliseks väärtuseks. ES Partnersi poolt pakutava paigaldusteenuse standardiks on lisaks professionaalsele meeskonnale ka ehitusalase kõrghariduse- ja pikaajalise kogemusega objektijuht, kes töötab objektil kogu püstituse vältel.

 

USALDUSVÄÄRSUS – Me peame kinni kokkulepetest, antud lubadustest, tähtaegadest ja reeglitest. Meie tegevus on orienteeritud kliendile ning meie sooviks on pakkuda personaalseid lahendusi ja professionaalset teenindust, mis vastab Norra turu ootustele. Usaldusväärsus, kui väärtus tähendab meie jaoks seda, et meie sõnad ja teod ühtivad.

 

PROFESSIONAALSUS – Oleme oma valdkonnas asjatundjad ning valmis ja võimelised kasutama uusimaid tehnoloogiaid, moodsaimat tehnikat ning kvalifitseeritud meeskonda, et pidevalt areneda. Oleme oma tegutsemises professionaalsed ja korrektsed ning suudame reageerida kiiresti muutuvale olukorrale. Põhjalikud teadmised ja kogemused oma töövaldkonnast teevad meist usaldusväärse partneri.